KASIA MATUSZEK

Cześć, mam na imię Kasia i cieszę się, że do mnie trafiłeś! Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio i ofertą oraz do późniejszego kontaktu:)

Pixels Kasia Matuszek

O mnie

Jestem fotografemgrafikiemprogramistąmiłośnikiem podróży.

Pochodzę z Opolszczyzny, ale ostatnie lata spędziłam studiując i pracując w Warszawie. Chętnie podejmę się zleceń na terenie całego kraju oraz poza nim:) Specjalizuję się w fotografii biznesowej, portretowej, reklamowej oraz produktowej. Oprócz fotografii, zajmuję się tworzeniem stron internetowych i projektowaniem materiałów graficznych. Znane mi są również różne formy reklamy internetowej, potwierdzone dyplomem z marketingu internetowego na kierunku e-biznes w Szkole Głównej Handlowej. Jestem osobą dbającą o najmniejsze detale. Profesjonalnie podchodzę do każdej sesji i każdego zlecenia. Osoby, które ze mną współpracują, cenią moje zaangażowanie oraz świetne rozumienie potrzeb klienta.

Napisz do mnie, jeśli podoba Ci się to co robię, interesuje Cie współpraca lub chcesz porozmawiać o swoim projekcie!

Wykształcenie i doświadczenie

2015 - 2017

Studia magisterskie - E-biznes (marketing internetowy)

Szkoła Główna Handlowa, Warszawa

2013 - 2017

Szef Działu Foto w NMS Magiel

Szkoła Główna Handlowa, Warszawa

2012 - 2017

Fotograf w SKN Biznesu

Szkoła Główna Handlowa, Warszawa

2013 - 2014

Studia na Akademii Fotografii

Warszawa

Kompleksowa promocja Twojej firmy

Oferuję stworzenie nowoczesnej, responsywnej i dobrze wypozycjonowanej strony internetowej, przygotowanie spójnej identyfikacji wizualnej Twojej firmy, zaprojektowanie materiałów reklamowych oraz zrobienie zdjęć na Twoją stronę lub inne kanały promocji (firmowe lub prywatne).
Możesz wybrać czego potrzebujesz albo zdecydować się na wszystko. Zapraszam:)

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie – zależy mi na zadowoleniu każdego klienta. Lubię, gdy efekty mojej pracy są widoczne.

Wybrani klienci

Skontaktuj się

Szukasz fotografa, grafika lub potrzebujesz strony internetowej?
Zapraszam do kontaktu – porozmawiamy o Twoim projekcie

Wyślij wiadomość

  • 6 + 90 =

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/platne/serwer120338/public_html/pixels/wp-content/plugins/ava-extensions/inc/shortcodes/rt_retina_image.php on line 65

Award winning creative agency

We are building for tomorrow because tomorrow is the future and we want to make a contribution to the wonderful digital age that is awaiting us.