Fotografia eventowa

Fotografia eventowa

Fotografia eventowa to fotoreportaże z różnego rodzaju wydarzeń rozrywkowych, kulturalnych, biznesowych. M.in. spotkania firmowe, imprezy masowe oraz prywatne, warsztaty, targi i wiele innych.

Fotografia eventowa – w jakim celu?

Profesjonalnie wykonany fotoreportaż z wydarzenia to przede wszystkim pamiątka dla organizatorów oraz uczestników, a także świetne narzędzie promocyjne. Zdjęcia z wydarzenia biznesowego umieszczone na stronie www mogą być wizytówką firmy i promować jej działania.

W fotografii eventowej oprócz jakości i profesjonalizmu wykonania, ważne jest uchwycenie najlepszych momentów podczas całego wydarzenia, pokazanie jego dynamiki oraz zadowolenia gości.

Fotografia eventowa – dla kogo?

Pracuję na eventach organizowanych we Wrocławiu i okolicach oraz na terenie województwa opolskiego (Opole, Krapkowice). Zapraszam do współpracy firmy oraz osoby prywatne, które chciałyby mieć pamiątkę w postaci ciekawych zdjęć z wydarzenia, które wzbudzają pozytywne emocje, a ich obecność na stronie internetowej pozwoli Klientom na zapoznanie się z działalnością firmy i atmosferą panującą nie tylko na imprezach, ale również w firmie. Będzie to także wyjątkowa pamiątka dla uczestników wydarzenia.

Organizujesz imprezę firmową, spotkanie biznesowe, urodziny, bal lub inne wydarzenie kulturalne lub rozrywkowe i chcesz mieć pamiątkę w postaci wyjątkowych zdjęć? Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów.


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/platne/serwer120338/public_html/pixels/wp-content/plugins/ava-extensions/inc/shortcodes/rt_retina_image.php on line 65

Award winning creative agency

We are building for tomorrow because tomorrow is the future and we want to make a contribution to the wonderful digital age that is awaiting us.