Fotografia produktowa

Fotografia produktowa / Packshoty

Sprzedając produkty online, niezwykle ważna jest wizualna prezentacja produktu. Fotografia produktowa to profesjonalnie wykonane zdjęcia (packshoty), które spowodują większe zainteresowanie potencjalnych klientów Twoimi produktami. Podczas fotografowania produktów zwracam uwagę na ich szczegóły i detale oraz jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości odwzorowanie kolorów.

Wykonuję:

  • proste zdjęcia produktowe na białym tle do katalogów oraz na strony internetowe (tzw. packshoty) wykonane z różnej perspektywy
  • zdjęcia produktowe w aranżacji/stylizacji, np. w odpowiednio dostosowanym otoczeniu lub z udziałem modela
  • zdjęcia makro bardzo małych przedmiotów

Koszt wykonania zdjęć produktowych uzależniony jest od rodzaju produktów, ilości fotografowanych produktów, potrzeb (ze szparowaniem czy bez) oraz od stopnia skomplikowania wykorzystywanej scenografii.

Zapraszam klientów z miast: Wrocław, Opole, Krapkowice i z całej Polski.

Zachęcam również do przejrzenia oferty ze zdjęciami reklamowymi oraz biznesowymi (fotografia korporacyjna, fotografia wizerunkowa, zdjęcia „przy pracy”).

Wykonywałam zdjęcia produktowe zarówno dla dużych sklepów internetowych takich jak Świat Kwiatów czy EM Men’s Accessories, jak i małych, dopiero wchodzących na rynek.