Fotografia

Fotografia biznesowa, produktowa, reklamowa, eventowa oraz sceniczna – zapraszam


Fotografia towarzyszy mi w życiu odkąd pamiętam. Spełniałam się w wielu jej dziedzinach, jednak teraz największą przyjemność sprawia mi fotografia biznesowa, reklamowa oraz produktowa. Wykonuję również zdjęcia na różnego rodzaju eventach, koncertach, wydarzeniach na scenie. Działam głównie na terenie województwa opolskiego oraz dolnośląskiego. Wykonuję sesje w profesjonalnym, dobrze wyposażonym studio fotograficznym w Krapkowicach, jak również w plenerze – wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Do każdej sesji podchodzę indywidualnie, starając się poznać fotografowaną osobę, by jak najlepiej przedstawić na zdjęciach ją i jej historię, panującą atmosferę oraz emocje.

Największą motywacją dla mnie są miłe słowa fotografowanych osób – dzięki temu chce się więcej i bardziej! Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio oraz do kontaktu – bardzo chętnie zrobię Ci zdjęcia:)


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/platne/serwer120338/public_html/pixels/wp-content/plugins/ava-extensions/inc/shortcodes/rt_retina_image.php on line 65

Award winning creative agency

We are building for tomorrow because tomorrow is the future and we want to make a contribution to the wonderful digital age that is awaiting us.